Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: All
bo: ཡོངས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག

en: Content ID
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
