Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (72 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: unsubscribe
fi: peruuta tilaus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Total
fi: Yhteensä

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Default Settings
fi: Oletusasetukset

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: All
fi: Kaikki

en: days
fi: päivät

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Normal
fi: Normaali

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Send
fi: Lähetä

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Attachments
fi: Liitteet

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Topic
fi: Aihe

en: Lists
fi: Listat

en: Production
fi: Tuotanto

en: Every
fi: Joka

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Display redirection page
fi: Näytä uudelleenohjaussivu

en: Error handler
fi: Virheiden käsittely

en: Backtrace
fi: Jäljitä taaksepäin

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Content Management
fi: Sisällönhallinta

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Content ID
fi: Sisällön ID

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Member ID
fi: Jäsentunniste

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
