Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: All
kk: Барлық

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
