Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (46 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: unsubscribe
ku: وازهێنان لە بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Visible
ku: بینراو

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: All
ku: هەموو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Send
ku: بینێره‌

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Topic
ku: بابەت

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Visitors
ku: میوانان
