Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: All
nn: Alle

en: days
nn: dagar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Optional
nn: Valfri

en: Hidden
nn: Skjult

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: minutes
nn: minutt

en: Topic
nn: Emne

en: Production
nn: Produksjon

en: Every
nn: Kvar
