Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: All
oc: Tot

en: days
oc: jorns

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Send
oc: Mandar

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Template
oc: Modèl

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Hidden
oc: Amagat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: minutes
oc: minutas

en: ago
oc: i a

en: Topic
oc: Subjècte

en: Display redirection page
oc: Afichar la pagina de renvoi.

en: When a module executes drupal_goto(), the query log and other developer information is lost. Enabling this setting presents an intermediate page to developers so that the log can be examined before continuing to the destination page.
oc: Lorsqu'un modul invoque <code>drupal_goto()</code> per efectuar un renvoi cap a una autra pagina, la lista de las requèstas e las autras informacions utilas al desvolopaire son perdudas. Activar aqueste paramètre a per efièch de presentar al moment des renvois una pagina intermediària permeton al desvolopaire d'examiner las donadas abans de contunhar sus la pagina de renvoi.

en: Error handler
oc: Gestionari d'errors

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: Content ID
oc: ID del contengut

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
