Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: All
se: Buot
