Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (72 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: unsubscribe
sv: avsluta prenumerationen

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Visible
sv: Synlig

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Total
sv: Totalt

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: All
sv: Alla

en: days
sv: dagar

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Send
sv: Skicka

en: Optional
sv: Valfritt

en: Template
sv: Mall

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Hidden
sv: Dold

en: Attachments
sv: Bilagor

en: minutes
sv: minuter

en: ago
sv: sedan

en: Topic
sv: Ämne

en: Lists
sv: Listor

en: Production
sv: Produktion

en: Mailing Lists
sv: E-postlistor

en: Every
sv: Varje

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Backtrace
sv: Bakåtspårning

en: Child
sv: Barn

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Content ID
sv: ID-nummer för innehåll

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Visitors
sv: Besökare

en: Additional Information
sv: Ytterligare information

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
