Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: All
eo: Ĉiuj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Send
eo: Sendu

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Topic
eo: Temo

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: Visitors
eo: vizitantoj
