Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: days
ga: laethanta
