Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Topic
hy: Թեմա

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:
