Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (80 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: unsubscribe
pl: przerwij członkostwo

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Password
pl: Hasło

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Visible
pl: Widoczny

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Total
pl: Razem

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: All
pl: Wszystko

en: days
pl: dni

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Normal
pl: Zwykły

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Send
pl: Wyślij

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Template
pl: Szablon

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: minutes
pl: minuty

en: ago
pl: temu

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Topic
pl: Temat

en: Lists
pl: Listy

en: Production
pl: Produkcja

en: Every
pl: Każdego

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: Display redirection page
pl: Wyświetl stronę przekierowania

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: List Description
pl: Opis listy

en: Child
pl: Dziecko

en: Field Title
pl: Tytuł pola

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: Content ID
pl: ID zawartości

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Campaign
pl: Kampania

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Additional Information
pl: Informacja dodatkowa

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The human-readable name of this list.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tej listy.

en: Default Footer
pl: Domyślna stopka
