Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: All
sl: Vsi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Send
sl: Pošlji

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: Topic
sl: Tematika

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Content ID
sl: ID vsebine

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
