Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (40 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: unsubscribe
ur: رکنیت ختم

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Field
ur: فیلڈ

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Normal
ur: عمومی

en: Optional
ur: اختیاری

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
