Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: unsubscribe
ca: cancel·lar subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Send
ca: Enviar

en: Optional
ca: Opcional

en: Template
ca: Plantilla

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Hidden
ca: Ocult

en: Attachments
ca: Adjunts

en: minutes
ca: minuts

en: ago
ca: fa

en: Expired
ca: Caducat

en: Topic
ca: Tema

en: Lists
ca: Llistes

en: Every
ca: Cada

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Offline
ca: Desconnectat

en: The e-mail address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu %mail no és vàlida.

en: Content ID
ca: ID del contingut

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Visitors
ca: Visitants

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
