Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།
