Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: unsubscribe
eu: harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Send
eu: Bidali

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: ago
eu: duela

en: Topic
eu: Gaia

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Every
eu: Bakoitz

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: Content ID
eu: Eduki IDa

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Visitors
eu: Bisitariak
