Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Total
hr: Ukupno

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: All
hr: Svi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Normal
hr: Normalno

en: Send
hr: Pošalji

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Template
hr: Predložak

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Attachments
hr: Privitci

en: Topic
hr: Tema

en: Lists
hr: Liste

en: Every
hr: Sva

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: Content ID
hr: ID sadržaja

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Visitors
hr: Posjetitelji
