Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (53 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Comments
is: Ummæli

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Total
is: Samtals

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Default Settings
is: Sjálfgefnar stillingar

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: All
is: Allt

en: days
is: dagar

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: Send
is: Senda

en: Optional
is: Valkvætt

en: Template
is: Sniðmát

en: Hidden
is: Falið

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Topic
is: Umræðuefni

en: The e-mail address %mail is not valid.
is: Netfangið %mail er ekki gilt.
