Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: All
km: ទាំងអស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: Content ID
km: លេខ​សម្គាល់​មាតិកា

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា
