Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: unsubscribe
lt: atsijungti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Visible
lt: Matomas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: Send
lt: Siųsti

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Template
lt: Šablonas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: minutes
lt: minutės

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Topic
lt: Tema

en: Production
lt: Produkcija

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija
