Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Topic
ne: विषय
