Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (58 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Comments
ro: Comentarii

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Field
ro: Câmp

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Visible
ro: Vizibil

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: All
ro: Toate

en: days
ro: zile

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Comment
ro: Comentariu

en: Filter
ro: Filtru

en: Send
ro: Trimite

en: Optional
ro: Opţional

en: Template
ro: Șablon

en: Notifications
ro: Notificări

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: ago
ro: în urmă

en: Expired
ro: Expirat

en: Topic
ro: Subiect

en: Lists
ro: Liste

en: Production
ro: Producţie

en: Every
ro: Fiecare

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.

en: Content ID
ro: ID Conținut

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
