Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: All
ast: Too

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Send
ast: Unviar

en: Optional
ast: Opcional

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Topic
ast: Asuntu
