Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Comments
be: Каментары

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Visible
be: Бачна

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: Send
be: Адаслаць

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Template
be: Шаблон

en: Hidden
be: Схаваць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Topic
be: Тэма

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.

en: Content ID
be: ID змесціва

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
