Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Visible
el: Ορατό

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: All
el: Όλες

en: days
el: ημέρες

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Send
el: Αποστολή

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: minutes
el: λεπτά

en: Topic
el: Θέμα

en: Lists
el: Λίστες

en: Production
el: Παραγωγή

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Content ID
el: ID περιεχομένου

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Entity ID
el: ID οντότητας
