Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: Summary
de: Zämefassig

en: Visible
de: Sichtbar
