Lyris (7.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre
