Lyris (7.x-2.0-beta3) - en to th translation catalogue (38 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Required
th: จำเป็น

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: False
th: เท็จ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Visible
th: มองเห็น

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Send
th: ส่ง

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Lists
th: รายการ

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง

en: Additional Information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
