Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: submissions
ar: الإرسالات

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة
