Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден
