Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ
