Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta
