Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Mail
cs: E-mail

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Threshold
cs: Práh

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta
