Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud
