Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Mail
da: E-mail

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: submissions
da: indsendelser

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Your Email
da: Din e-mail-adresse

en: Your Name
da: Dit navn
