Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Error Message
de: Fehlermeldung

en: Mail
de: E-Mail

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Threshold
de: Grenzwert

en: submissions
de: Eingaben

en: Hour
de: Stunde

en: Your Email
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Your Name
de: Ihr Name

en: Email Notification
de: E-Mail-Benachrichtigung

en: List Name
de: Listenname

en: Redirect Path
de: Weiterleitungspfad

en: Timeframe
de: Zeitraum
