Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Threshold
el: Όριο

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό
