Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Error Message
et: Veateade

en: Mail
et: E-post

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Threshold
et: Piirmäär

en: submissions
et: vastused

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut
