Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Mail
eu: Posta

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Your Name
eu: Zure izena
