Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Threshold
fa: آستانه

en: submissions
fa: ارسال‌ها

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Your Email
fa: پست الکترونیکی شما

en: Your Name
fa: نام شما
