Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: submissions
fi: Lähetykset

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: Timeframe
fi: Ajanjakso
