Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: Mail
fr: Courriel

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Threshold
fr: Seuil

en: submissions
fr: soumissions

en: Hour
fr: Heure

en: Your Email
fr: Votre Courriel

en: Your Name
fr: Votre Nom

en: Email Notification
fr: Notification par courriel

en: Flood Control
fr: Contrôle de flood
