Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Mail
hr: E-pošta

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Threshold
hr: Prag

en: Hour
hr: Sat
