Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Mail
hu: Levél

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: submissions
hu: beküldések

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Your Email
hu: Email cím

en: Your Name
hu: Név

en: Email Notification
hu: E-mail figyelmeztetés

en: List Name
hu: Lista neve

en: Timeframe
hu: Időintervallum
