Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Mail
id: Email

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit
