Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Mail
is: Póstur

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: Timeframe
is: Tímarammi
