Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ
