Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
