Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Mail
nl: E-mail

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: submissions
nl: inzendingen

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Email Notification
nl: E-mailnotificatie
